Facebook Gönderinizi Beğenen Kişileri Sayfaya Davet Etme

Facebook Gönderinizi Beğenen Kişileri Sayfaya Davet Etme

Merhabalar kıymetli arkadaşlar, sizleri için derlemiş olduğum “ Facebook Gönderinizi Beğenen Kişileri Sayfaya Davet Etme ” başlıklı kişisel blog yazıma hoş geldiniz.

Facebook Toplu Davet Etme ile ilgili bir çok arama yapılıyor, bu durumu göz önünde bulundurarak sizlere yardımcı olma neticesi ve bilgi paylaşımı açısından bu makalemi hazırladım..

Öncelikle yöneticiliğini yapmış olduğumuz facebook sayfamıza giriyoruz, en çok beğeni alan veya istediğiniz bir gönderinin beğenen kişileri göreceğiniz sayfayı açınız. Açmış olduğunuz sayfada paylaşmış olduğunuz içeriği beğenen kişilerin adının olduğu bir listeye erişeceksiniz. Bu listenin en altına inin ve son beğenen kişinin yanında durun.

Akabinde fare aracılığı ile sağ tuşa basın,  Choreme kullanıyor iseniz ” İncele ” butonuna tıklamanız gerekli. Hemen sonrasında karşınıza aşağıda ki sayfa gelecek.

Facebook Toplu Davet Etme

Yukarıda ki görselin sağ tarafında bulunan, sayfa karşınıza gelecek arkadaşlar. Bu sayada ” Console ” yazan butona tıklayınız,  hemen sonrasında karşınıza gelen sayfaya aşağıda bulunan kodu yapıştırın ve klavyeniz üzerinde yer alan ” Enter ” tuşuna basın. 3 dakika içerisinde post un uzu beğenen tüm kişileri sayfaya davet etmiş olacaksınız.

var inputs = document.getElementsByClassName(‘_42ft _4jy0 _4jy3 _517h _51sy’);
for(var i=0; i<inputs.length;i++) { inputs[i].click()};
alert(inputs.length + ‘ Davet Gönderildi – Cod£rd ßy Ugur SARI’);

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir