Hayat Başladı #1

Merhabalar arkadaşlar,

Uzun zamandır kişisel blog adresimi boşladığımı fark ettim, gerek okul olsun ve yine gerek işler olsun bir türlü fırsat ayıramıyordum blog adresim için. Ancak artık haftalık 2 adet makale paylaşımı yapabileceğimi sizlere,  buradan iletmek isterim. Tematik ( Meslek Uzmanlığı ) blog kategorisini biraz daha yayarak, sizlere daha geniş çaplı konularda duygu ve düşüncelerimi kaleme alacağım.

Bu sene lise son sınıfı bitererek, başarılı bir şekilde mezun oldum. Ardından üniversite mi ?, şimdilik değil. Bir sonra ki sene için planlarım var, bu sene için her şeyi boşladığım gibi biraz da ders çalışmayı başladım sanırsam. ” Hayat Başladı #1 ” makalem de sizlere son günlerde yaşadığım olayları, durumları ve duygu düşüncelerimi paylaşacağım. Peki ya neden hayat başladı başlığı, diye soracak olur iseniz eğer çünkü insan her gün yeni bir şey öğreniyor ve artık öğrendiklerini tecrübe ediyor. Ben de artık öğrendiklerimi tecrübe etmeye başladığım için, uzun zamandır yaşadıklarımı tecrübe ediyordum ancak şimdi ki tek fark bu bildiğim ve tecrübe ettiğim şeyleri sizler ile birlikte kaleme alacağım.

 


Her insanın olduğu gibi ben de birini çok sevdim, çok seviyorun. Gerçi zaten insan sevdiğini nasıl unuta bilir ki değil mi ?, neden, ne oldu, ne için gibi seslerinizi şimdiden duyabiliyorum. Sevdiğim kıza onu sevdiğimi söylemek yerine, ona dolaylı yollardan yani arkadaşları ile haberleşmeyi tercih ettim ve çok yanlış yaptığımın farkına daha yeni varıyorum. Bu benim için bildiğim ve şu an tecrübe ettiğim olaylardan sadece 1 tanesi.  Şimdi peki ya ne oldu diyecekseniz eğer, ben sevdiğim ile kaldım ve sosyal medya’da yediğim engeller ile. Ama canı sağolsun, bu yazımı okuyorsa onu halen çok sevdiğimi bilmesini isterim.

 

Velhasıl kelam, bir çok olay daha yaşadım. Müşterilerimin cinsliği olsun, doyumsuz ve bencilsi istekleri olsun çok pis gıcığıma gitmeye başlıyor. Ancak yapacak bir şey yok, ne diyoruz müşteri her zaman haklıdır 🙂 ( Yersen )

 

Az sonra ki makale de görüşmek dileği ile 🙂

 

    • Birkan Uğur SARI

      2 hafta, 2 ay, 2 yıl, 2 asır geçse de yine içimde ki duygu geçmez hocam 🙂 vesSelam

Leave A Comment?